O nás

M-OLENTIA-logo-obrazove

Vítáme Vás na našem e-shopu, malém rodinném obchůdku, který jsme založili společně s dcerouZačínaly jsme si vyrábět domácí kosmetiku zhruba před 6 lety, pak přišel nápad otevřít si obchůdek s voňavou, barevnou kosmetikou, svíčkami a různými doplňky, které nás baví a dělají nám radost. Nečekaly jsme takový zájem o naše výrobky, rychle jsme rostly a byli trnem oku jiných firem a tím myslím větších. Co se stalo? pozastavila jsem obchůdek a prala se :) Jak to dopadlo? Dopadlo to dobře a tím více posílilo. (Napsala jsem to a zodpověděla Vaše otázky, abych nemusela postupně odepisovat). Mezitím jsme testovaly jiné vůně a postupně dodáme, které jsme měli, až budou dostupné. Děkuji Vám za podporu, že se stále vracíte. Velkou radost máme, že se Vám líbí naše výtvory a žene nás to dále něco nového a barevného i voňavého tvořit :)

Naše výrobky vyrábíme vždy čerstvě, před odesláním.

Vůně, barvičky jsou použity, pouze schválené ke kosmetickým účelům.

Všechny vůně, které nabízíme mají certifikát IFRA PhotoRoom-20231011-234811 která zajišťuje kvalitu esencí a přísad, zakazuje nebezpečné látky bez testování na zvířatech.

  

 Výroba a tvoření nám zabere malinko času, než budou schváleny bezpečnosti státním zdravotním ústavem. Mezitím než proběhne schválení, tak samozřejmě si testujeme i u nás v rodině, které jsou náchylné i na ekzémy.

K výrobě produktů používáme pouze certifikované suroviny, vůně , čisté oleje a másla metodou za studena nebo horkého procesu - žádné parabeny a konzervační látky.

 

 

 

 

 

                                  

IMG-7983